Villa Sirenas

Sirenes, 718A, 07458 Muro, Spanien - Muro. Se karta
Boka

Var finns boendet?

Sirenes, 718A, 07458 Muro, Spanien - Muro.

Egenskaper

  • Vid stranden
  • Wifi
  • parkering
  • Luftkonditionering
  • Pool
  • Water park
  • Jag vill boka en transfer
  • Sport

Välj ditt rum

Villa Sirenas

Tourism Registreringsnummer: 1285/2013/ET, 12852013ET

Här har du tillgång till utomhuspool och kan njuta av trädgården.
Avgiftsfri parkering erbjuds på plats.
Slå dig till ro i den här luftkonditionerade semesterbostaden, som har eldstad och privat pool. Det finns en privat möblerad balkong/terrass. Köket är utrustat med en stor kyl med frys, en ugn och en spishäll. En LCD-tv med satellitkanaler står för underhållningen medan gratis wi-fi håller dig uppkopplad.
Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Playa de Muro - 1,2 km
Es Comú - 1,4 km
Albufera naturområde - 2,1 km
Playa de Can Picafort - 3,9 km
Cova de Sant Martí - 4,5 km
Alcudia strand - 4,6 km
Hidropark - 6,7 km
Karting Can Picafort - 6,8 km
Alcudias hamn - 6,8 km
Playa de Son Bauló - 6,9 km
Pollentias romerska ruiner - 7 km
Na Patana - 7,1 km
Illot dels Porros - 7,1 km
Museo Monogràfic de Pollèntia - 7,5 km
San Jaume kyrka - 7,5 km
Den största flygplatsen i närheten är Palma de Mallorca (PMI) - 62,3 km
Denna semesterbostad ligger i Muro nära stranden, en kvart i bil från både Playa de Muro och Alcudia strand. Denna semesterbostad med 4 stjärnor ligger 6,7 km från Hidropark och 6,8 km från Alcudias hamn.
Nära Playa de Muro

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 16:00
  • Avresa till: 10:00
  • luftkonditionering
  • Centralvärme
  • Vid stranden
  • Husdjur ej tillåtna
  • Pool

  • Utomhuspool
  • Utomhuspool (året runt)
  • Säsongsöppen utomhuspool
  • Receptionstjänster

  • Tur- och utflyktsdisk
  • Aktiviteter

  • Water park
  • Vattensport
  • Bergssporter
  • Ridning
  • Mat och dryck

  • Grillmöjligheter
  • parkering

  • parkering
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Allmänna utrymmen

  • Terrass
  • Internet

  • Wifi
  • Wi-Fi finns i alla utrymmen
  • Gratis Wi-Fi
  • Internet
  • Transport

  • Flygplatstransfer
  • Flygplatstransfer (mot extra kostnad)
  • Cykeluthyrning

Frågor och svar om Villa Sirenas

Inkluderar faciliteterna på Villa Sirenas en vattenpark?

Det stämmer. Villa Sirenas har en mycket trevlig vattenpark. Du hittar all information på den här sidan.

Finns det en pool på Villa Sirenas?

Ja, Villa Sirenas har en pool som du kan simma i.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Villa Sirenas?

Du kan checka in på Villa Sirenas när som helst efter 16:00 och checka ut när som helst före 10:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Kan jag parkera på Villa Sirenas? Har de parkeringsmöjligheter?

Ja, Villa Sirenas har parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Villa Sirenas?

På Villa Sirenas har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.

Erbjuder de transferservice på Villa Sirenas?

Det stämmer. Villa Sirenas erbjuder transferservice till sina gäster.