Apartamentos Chinasol

Avenida del Mediterráneo, 51, 18690 Almuñecar, Spanien - Almuñecar. Se karta
Boka

Var finns boendet?

Avenida del Mediterráneo, 51, 18690 Almuñecar, Spanien - Almuñecar.

Egenskaper

  • Vid stranden
  • Wifi
  • Luftkonditionering
  • Pool
  • Husdjur tillåtna
  • Sport

Välj ditt rum

Visar 3 av 2 resultat
Visar 2 resultat
1 Sovrums Lägenhet
  • Bergsutsikt
  • Balkong, Terrass
  • Luftkonditionering
  • Badrum, Toalett, Badkar, Badkar eller dusch
Standard Studio
  • Bergsutsikt
  • Balkong, Terrass
  • Luftkonditionering
  • Badrum, Toalett, Badkar, Badkar eller dusch

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 15:00
  • Avresa till: 08:00
  • Husdjur tillåtna
  • luftkonditionering
  • Vid stranden
  • Hiss
  • Rökfria rum
  • Pool

  • Pool
  • Utomhuspool
  • Receptionstjänster

  • 24-timmarsreception
  • Säkerhetsbox
  • Cash dispenser
  • Tur- och utflyktsdisk
  • Aktiviteter

  • Strandtillgängligt
  • Vattensport
  • Fiske
  • Allmänna utrymmen

  • Terrass
  • Spelrum
  • Internet

  • Wifi
  • Gratis Wi-Fi
  • Internet
  • Transport

  • Hyrbil
  • Städningstjänst

  • Daglig städning
  • Hälsa

  • Strandstolar eller solsängar

Vad finns nära detta boende?

  • la herradura — 2,1 engelska mil
  • salobreña — 6,7 engelska mil
  • maro — 8 engelska mil
  • Motril - Port— 9,5 engelska mil
  • nerja — 9,7 engelska mil
  • motril — 10,6 engelska mil
  • torrenueva costa — 12,2 engelska mil
  • La Veintiuna (dog beach)— 542 engelska yard
  • Playa de San Cristóbal— 572 engelska yard
  • Parque Botánico Arqueológico El Majuelo— 887 engelska yard

Frågor och svar om Apartamentos Chinasol

Ligger Apartamentos Chinasol precis vid stranden?

Apartamentos Chinasol ligger faktiskt precis vid stranden. Om du behöver mer information, kolla bara på den här sidan.

Finns det en pool på Apartamentos Chinasol?

Ja, Apartamentos Chinasol har en pool som du kan simma i.

Hur mycket kostar det att övernatta på Apartamentos Chinasol med Destinia?

Du kan bo på Apartamentos Chinasol från och med 32,50 € per natt. Priset kommer att variera beroende på datum och efterfrågan.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Apartamentos Chinasol?

Du kan checka in på Apartamentos Chinasol när som helst efter 15:00 och checka ut när som helst före 08:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Jag skulle vilja resa med mitt husdjur. Tillåter Apartamentos Chinasol husdjur? Är det ett husdjursvänligt boende?

Ja, Apartamentos Chinasol är en husdjursvänlig anläggning, så du är välkommen att bo där med ditt husdjur.

Är Apartamentos Chinasol centralt beläget?

Ja, Apartamentos Chinasol ligger bara 1 048 m från Almuñecar centrum. Ta en titt på vår karta för att få en bättre uppfattning.

Kan jag parkera på Apartamentos Chinasol? Har de parkeringsmöjligheter?

Nej, Apartamentos Chinasol har inga parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Apartamentos Chinasol?

På Apartamentos Chinasol har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.