Apartamentos Roma
Av. Grecia, 25, 17258 L'Estartit, Spanien - L'Estartit.
Se karta
Se 3 bilder

Var finns boendet?
Av. Grecia, 25, 17258 L'Estartit, Spanien - L'Estartit.
Välj ditt rum
Vad finns nära detta boende?
- Girona-Costa Brava— 24,4 engelska mil
- Flaca— 12,1 engelska mil
- La Platgeta— 1 395 engelska yard
- Platja de l'Estartit— 1 656 engelska yard
Frågor och svar om Apartamentos Roma
Finns det en pool på Apartamentos Roma?
Nej, Apartamentos Roma har ingen pool.
Är Apartamentos Roma centralt beläget?
Ja, Apartamentos Roma ligger bara 320 m från L'Estartit centrum. Ta en titt på vår karta för att få en bättre uppfattning.
Kan jag parkera på Apartamentos Roma? Har de parkeringsmöjligheter?
Nej, Apartamentos Roma har inga parkeringsmöjligheter.
Kommer jag att ha gratis WiFi på Apartamentos Roma?
Nej, Apartamentos Roma erbjuder inte gratis WiFi-tjänst.

