Au Trèfle Dort

83 Avenue De Belgique, 63140 Chatel-Guyon, Frankrike - Chatel-Guyon. Se karta
Boka

Var finns boendet?

83 Avenue De Belgique, 63140 Chatel-Guyon, Frankrike - Chatel-Guyon.

Egenskaper

  • Wifi
  • parkering
  • Water park
  • Sport

Välj ditt rum

Visar 3 av 3 resultat
Visar 3 resultat
1 Sovrums Lägenhet
  • 2 gäster
  • Trädgårdsutsikt, Bergsutsikt, Utsikt över sevärdhet, Utsikt
  • Terrass
  • Badrum, Toalett, Badkar eller dusch
  • Kök, Kylskåp
1 Sovrums Superior Lägenhet
  • 4 gäster
  • Stadsutsikt
  • Terrass
  • Fläkt
  • Badrum, Toalett, Badkar eller dusch
Standard Studio
  • 1 Gäst
  • Trädgårdsutsikt
  • Terrass
  • Badrum, Toalett, Badkar eller dusch
  • Kök, Kylskåp

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 17:30
  • Avresa till: 09:00
  • Centralvärme
  • Rökfria rum
  • Helt rökfritt
  • Husdjur ej tillåtna
  • Receptionstjänster

  • Privat in- och utcheckning
  • Aktiviteter

  • Water park
  • Vattensport
  • Tennis
  • Uthyrning av sportartiklar
  • Ridning
  • Cykling
  • parkering

  • parkering
  • Gratis parkering
  • Allmänna utrymmen

  • Terrass
  • Solterrass
  • Internet

  • Wifi
  • Wi-Fi finns i alla utrymmen
  • Gratis Wi-Fi
  • Internet

Vad finns nära detta boende?

  • Clermont-Ferrand Auvergne— 10,4 engelska mil
  • Riom - Chatel-Guyon— 3,6 engelska mil
  • Clermont-Ferrand— 10,2 engelska mil
  • Clermont-Ferrand— 10,6 engelska mil
  • Clermont-Ferrand - Campus des Cézeaux— 11,3 engelska mil

Frågor och svar om Au Trèfle Dort

Finns det en pool på Au Trèfle Dort?

Nej, Au Trèfle Dort har ingen pool.

Är Au Trèfle Dort centralt beläget?

Ja, Au Trèfle Dort ligger bara 334 m från Chatel-Guyon centrum. Ta en titt på vår karta för att få en bättre uppfattning.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Au Trèfle Dort?

Du kan checka in på Au Trèfle Dort när som helst efter 17:30 och checka ut när som helst före 09:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Kan jag parkera på Au Trèfle Dort? Har de parkeringsmöjligheter?

Ja, Au Trèfle Dort har parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Au Trèfle Dort?

På Au Trèfle Dort har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.