Ace Hotel Valence

47 Avenue Des Auréats, 26000 Valence, Frankrike - Valence. Se karta
Boka

Var finns boendet?

47 Avenue Des Auréats, 26000 Valence, Frankrike - Valence.

Välj ditt rum

Visar 3 av 2 resultat
Visar 2 resultat
Standardrum
  • 3 gäster
  • 18 ㎡
  • Bergsutsikt
  • Luftkonditionering
  • Badrum, Toalett, Badkar eller dusch
  • Dusch
Handikappsanpassat Standard Rum
  • 3 gäster
  • 25 ㎡
  • Bergsutsikt
  • Luftkonditionering
  • Badrum, Toalett, Badkar eller dusch
  • Dusch, Tröskelfri dusch, Duschkabin

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 16:00
  • Avresa till: 11:00
  • Hiss
  • Husdjur ej tillåtna
  • Receptionstjänster

  • 24-timmarsreception
  • parkering

  • parkering
  • Internet

  • Gratis Wi-Fi

Vad finns nära detta boende?

  • Valence-Chabeuil— 4,3 engelska mil
  • Valence— 1,9 engelska mil
  • Valence - TGV Rhône Alpes Sud— 7,8 engelska mil
  • Valence TGV— 7,9 engelska mil

Frågor och svar om Ace Hotel Valence

Hur mycket kostar det att övernatta på Ace Hotel Valence med Destinia?

Du kan bo på Ace Hotel Valence från och med 47,00 € per natt. Priset kommer att variera beroende på datum och efterfrågan.

Finns det en pool på Ace Hotel Valence?

Nej, Ace Hotel Valence har ingen pool.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Ace Hotel Valence?

Du kan checka in på Ace Hotel Valence när som helst efter 16:00 och checka ut när som helst före 11:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Kan jag parkera på Ace Hotel Valence? Har de parkeringsmöjligheter?

Nej, Ace Hotel Valence har inga parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Ace Hotel Valence?

På Ace Hotel Valence har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.