Hostel Hagi Time

Kawaramachi 20, 758-0071 Hagi, Japan - Hagi. Se karta
Boka

Var finns boendet?

Kawaramachi 20, 758-0071 Hagi, Japan - Hagi.

Egenskaper

  • Wifi
  • parkering
  • Luftkonditionering
  • Budget

Välj ditt rum

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 16:00
  • Avresa till: 11:00
  • luftkonditionering
  • Centralvärme
  • Helt rökfritt
  • Husdjur ej tillåtna
  • Receptionstjänster

  • Säkerhetsbox
  • parkering

  • parkering
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Allmänna utrymmen

  • TV
  • Gemensamt kök
  • Internet

  • Wifi
  • Gratis Wi-Fi
  • Internet
  • Transport

  • Cykeluthyrning

Frågor och svar om Hostel Hagi Time

Finns det en pool på Hostel Hagi Time?

Nej, Hostel Hagi Time har ingen pool.

Är Hostel Hagi Time centralt beläget?

Ja, Hostel Hagi Time ligger bara 536 m från Hagi centrum. Ta en titt på vår karta för att få en bättre uppfattning.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Hostel Hagi Time?

Du kan checka in på Hostel Hagi Time när som helst efter 16:00 och checka ut när som helst före 11:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Kan jag parkera på Hostel Hagi Time? Har de parkeringsmöjligheter?

Ja, Hostel Hagi Time har parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Hostel Hagi Time?

På Hostel Hagi Time har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.