Ninap Hostel

Perum Puri Brawijaya Permai Cluster Patung Kuda Blok Kd 26, 68425 Banyuwangi, Indonesien - Banyuwangi. Se karta
Boka

Var finns boendet?

Perum Puri Brawijaya Permai Cluster Patung Kuda Blok Kd 26, 68425 Banyuwangi, Indonesien - Banyuwangi.

Egenskaper

  • Wifi
  • parkering
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna
  • Jag vill boka en transfer
  • Sport
  • Budget

Välj ditt rum

Visar 3 av 1 resultat
Visar 1 resultat
Standardrum
  • Flodutsikt
  • Luftkonditionering
  • Badrum, Toalett
  • Kökspentry, Kök, Mini-bar, Kylskåp

Villkor och tjänster

  • Generell

  • Ankomst från: 13:00
  • Avresa till: 11:00
  • Husdjur tillåtna
  • luftkonditionering
  • Helt rökfritt
  • Receptionstjänster

  • 24-timmarsreception
  • Låsbara skåp
  • Tur- och utflyktsdisk
  • Aktiviteter

  • Vattensport
  • Bergssporter
  • Fritid och familj

  • Brädspel/pussel
  • Mat och dryck

  • Bar
  • parkering

  • parkering
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Allmänna utrymmen

  • Terrass
  • Spelrum
  • TV
  • Gemensamt kök
  • Internet

  • Wifi
  • Wi-Fi finns i alla utrymmen
  • Gratis Wi-Fi
  • Internet
  • Transport

  • Transferservice (mot extra kostnad)
  • Jag vill boka en transfer
  • Hyrbil

Frågor och svar om Ninap Hostel

Jag skulle vilja resa med mitt husdjur. Tillåter Ninap Hostel husdjur? Är det ett husdjursvänligt boende?

Ja, Ninap Hostel är en husdjursvänlig anläggning, så du är välkommen att bo där med ditt husdjur.

Finns det en pool på Ninap Hostel?

Nej, Ninap Hostel har ingen pool.

Vilken tid kan jag checka in och checka ut på Ninap Hostel?

Du kan checka in på Ninap Hostel när som helst efter 13:00 och checka ut när som helst före 11:00. Rådfråga din Destinia-ombud för specifika frågor.

Kan jag parkera på Ninap Hostel? Har de parkeringsmöjligheter?

Ja, Ninap Hostel har parkeringsmöjligheter.

Kommer jag att ha gratis WiFi på Ninap Hostel?

På Ninap Hostel har du tillgång till internet via deras gratis WiFi-tjänst.